ANPING ANAO MESH AND METAL PRODUCTS CO., LTD.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyArkusz blacharski

1m Szerokość Elektryczny rozkrój blachy Niebieski żółty Kolor 450 - 600mm Średnica wewnętrzna

Im Online Czat teraz
To bardzo dobre towarzystwo. oferują mi bardzo dobrą jakość, rozsądną cenę i szybki czas dostawy.

—— Mark White

Kupuję z nich metalową siatkę, ich siatka jest bardzo gruba, kiedy zainstaluję, jestem bardzo usatysfakcjonowana. Mam nadzieję, że kupię od ponownie.

—— Judy

1m Szerokość Elektryczny rozkrój blachy Niebieski żółty Kolor 450 - 600mm Średnica wewnętrzna

1m Width Electric Sheet Metal Decoiler Blue Yellow Color 450 - 600mm Inner Diameter
1m Width Electric Sheet Metal Decoiler Blue Yellow Color 450 - 600mm Inner Diameter 1m Width Electric Sheet Metal Decoiler Blue Yellow Color 450 - 600mm Inner Diameter

Duży Obraz :  1m Szerokość Elektryczny rozkrój blachy Niebieski żółty Kolor 450 - 600mm Średnica wewnętrzna Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Anao
Orzecznictwo: CE, ISO9001
Numer modelu: KJ10

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewniana walizka
Czas dostawy: 20-30 dni po otrzymaniu depozytu lub L / C
Możliwość Supply: 2-3 zestawy na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Produktu: Rozwijak i nagrzewacz Szerokość: 1000 mm
Wewnętrzna średnica artykulatora: 450-600 mm Nośny: Rekonstrukcja nośna 2 tony
Pakiet: Drewniana walizka Kolor: niebiesko-żółty
High Light:

hydrauliczna maszyna dekompresyjna

,

ręczna maszyna do dekompresowania

Rozdzielacz elektryczny i rozwiertak o szerokości 1m dla maszyn z metalowym poszerzeniem JQ25 - 16

Rozwijak i nawijak Instrukcja:

Jak wszyscy wiemy, rozwijarka jest jednym z rodzajów wyposażenia dodatkowego do metalowej maszyny rozszerzonej. Jeśli materiał stalowy jest cewką, linia do produkcji siatki z siatki cięto-ciągnionej powinna wymagać sekcji odwijarki do materiału nośnego. Cewki mogą być ze stali, aluminium, stali nierdzewnej, itp. wspólna masa namiaru potrzeb klienta to 5ton. Możemy również produkować rozkręcony nośnik 7ton lub inny zgodnie z wymaganiami klienta.

Rozwijak to mały sprzęt do metalowej maszyny poszerzonej. Ponieważ małe typy materiału z metalowej siatki cięto-ciągnionej mogą być zarówno cewką, jak i arkuszem. Jeśli materiał jest cewką, potrzebny będzie rozwiertak do cewki. Typ ciężkiej maszyny z rozciąganym metalem nie wymaga dekompresora, ponieważ ciężki rodzaj maszyny z rozciąganym metalem ma drugorzędną maszynę, podajnik i arkusz materiału nośnego przez maszynę drugorzędną, więc nie ma potrzeby dekoilera.

Funkcja odrzutnika polega na odrzutu cewek z siatki produkcyjnej. Cała linia do produkcji siatki z siatki cięto-ciągnionej z małych maszyn z siatki metalowej, wykorzystująca rozwijarkę do przechowywania materiału zwojowego i materiału zasilającego, następnie główna maszyna z siatki cięto-ciągnionej do produkcji (dziurkowania i rozszerzania) siatki z siatki cięto-ciągnionej. gotowa produkcja siatki z siatki cięto-ciągnionej, jeśli klient potrzebuje rolek z siatki, powinien użyć odrzutnika, aby odepchnąć rolki siatki. Wykorzystanie odrzutnika będzie bardzo łatwe i wygodne, aby odepchnąć rolki z siatki niż ręczne. Odrzutnik może oszczędzać na robocie.

Ale jeśli klient nie chce kupować odrzutnika, a jednocześnie chce, aby gotowy produkt był rolkami z siatki, możemy zainstalować prostszy nawijacz (wykonujący system rolek), aby odepchnąć rolki siatki. Urządzenie można zainstalować na rozszerzonej maszynie metalowej, zdjęcie proszę sprawdzić:

Większość klientów wybierze to urządzenie odrzutowe zamiast odrzutnika. Ale jeśli klient potrzebuje maszyny odrzutowej, możemy również dostarczyć.

Ponieważ dekoiler i recoiler wszystkie rozszerzone metalowe wyposażenie osprzętu maszyny, tak elektryczny dekoiler i odrzutnik może spełnić wymagania klienta.

Funkcje roztrząsacza:

Rozwijak składa się z jednego silnika i jednego reduktora.

Pod cewką znajduje się czujnik. Jeśli cewka między rozwijaczem a maszyną z metalowej siatki jest szczelna, czujnik pozwoli odwijaczowi przejść do przodu, dostarczając więcej materiału. Jeśli cewka między rozwijaczem a metalową maszyną rozciąganą jest luźna, czujnik pozwoli przerwać karmnik.

Jest więc wygodniejszy i bardziej stabilny, działa łatwo.

Parametr:

Odwadniacz elektryczny i odwracacz Anao

Szerokość płyty

1000 mm

Moc

4KW

Łożysko odrzutnika

2T

Łożysko rozwijacza

5T lub 7T lub inne
Wewnętrzna średnica 450-600 mm

Napięcie

380 V 50Hz 3 fazy

Szczegóły kontaktu
Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Julia Liu

Tel: +8618831872919

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas