ANPING ANAO MESH AND METAL PRODUCTS CO., LTD.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.

Im Online Czat teraz
To bardzo dobre towarzystwo. oferują mi bardzo dobrą jakość, rozsądną cenę i szybki czas dostawy.

—— Mark White

Kupuję z nich metalową siatkę, ich siatka jest bardzo gruba, kiedy zainstaluję, jestem bardzo usatysfakcjonowana. Mam nadzieję, że kupię od ponownie.

—— Judy

Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.

1 2
Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd. Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : ANAO
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 3000000-8000000
Rok założenia : 2000
pc Export : 50% - 60%
Anping Anao Mesh & Metal Products Co., Ltd. (pierwotnie znana jako Anping Aluminium Plate Mesh Plant), założona 23 sierpnia 2000 r. I zlokalizowana w hrabstwie Anping w prowincji Hebei, znana jako "Miasto siatki drucianej w Chinach", jest zmodernizowane przedsiębiorstwo produkcyjno-eksportowe integrujące badania i rozwój, sprzedaż i serwis.
Głównymi produktami są rozszerzone maszyny z siatki metalowej, maszyny z siatką kątową, siatki z siatki cięto-ciągnionej z aluminium, siatki z siatki cięto-ciągnionej, siatki z siatki cięto-ciągnionej z prętami zbrojeniowymi, siatki z drutu kątowego, siatki z cegły zbrojonej, siatki z włókna szklanego itp.


Integrując projektowanie, produkcję, instalację i sprzedaż, firma jest wyposażona w kompletny system zarządzania jakością i serwisu, 42 zmodernizowane linie produkcyjne i ponad 10 urządzeń pomocniczych, takich jak maszyny z płaską siatką, nożyce do blachy, przecinarki taśm, szlifierki, strugarki, itp.


Od momentu założenia, dzięki precyzyjnemu wyposażeniu kontrolnemu, standardowemu trybowi produkcji i rygorystycznemu zarządzaniu jakością, nasze produkty zostały wyeksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Ameryki i Australii z dobrą reputacją w kraju i za granicą, i odgrywają coraz ważniejszą rolę w procesie rozwoju rynku afrykańskiego na Bliskim Wschodzie.

Szczegóły kontaktu
Anping Anao Mesh And Metal Products Co., Ltd.

Faks: 86-318-7523607

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas